coachzone

Anna Jakowska

Anna Jakowska

e-mail: anna.jakowska@coachzone.pl

 

Trener, coach, doradca zawodowy. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, szkół trenerskich House of Skills i Fundacji Edukacja dla Demokracji, szkoły coachów Grupy TROP oraz kursu facylitacji procesów grupowych Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Ukończyła kurs trenerski Programu Spadochron dla osób planujących rozwój kariery i poszukujących pracy, a także studia podyplomowe z doradztwa zawodowego.

Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w środowisku organizacji pozarządowych. W latach 2002-2014 była wiceprezesem zarządu i Dyrektorem Programowym Fundacji Towarzystwo Demokratyczne Wschód. Obecnie na stałe współpracuje z Fundacją Edukacja dla Demokracji.

Wokalistka folkowa. Śpiewem i rozwojem głosu zajmuje się od ponad 20 lat, współpracując w tym czasie z kilkoma zespołami folkowymi oraz prowadząc szkolenia z emisji głosu i śpiewu tradycyjnego. Obecnie prowadzi efektywne szkolenia z komunikacji, autoprezentacji, wystąpień publicznych i emisji głosu dla menedżerów, trenerów, nauczycieli oraz dla wszystkich, dla których głos jest narzędziem pracy.

Specjalizuje się w coachingu rozwoju zawodowego i planowania kariery, poszukiwania pracy oraz budowania swojego miejsca i relacji w zespole. Może zaoferować skuteczne wsparcie ludziom, którzy chcą rozwinąć kompetencje w dziedzinie zarządzania organizacją, kierowania zespołem, rozwiązywania konfliktów, budowania długoterminowych relacji partnerskich. Bardzo ceni sobie pracę coachingową „na styku” rozwoju zawodowego i osobistego.  

strony www cms.com.pl