coachzone

Agata Wójcik-Maletz

Agata Wójcik-Maletz

email - agata.maletz@coachzone.pl

 

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wydziału architektury wnętrz. Od ponad 15 lat pracuje w biznesie w firmach Polskich i międzynarodowych o profilu handlowym głównie na rynku B2B. Certyfikowany coach grupy TROP.

 Obecnie kieruje działem sprzedaży w firmie rodzinnej o międzynarodowym zasięgu.

 

Prowadziła procesy rekrutacyjne, wprowadzała programy szkoleniowe, systemy motywacji i rozliczania pracowników. Prowadziła projekty zadaniowe i Project management dla projektów inwestycyjnych. Posiada doświadczenie handlowe od badania potrzeb klienta do technik negocjacji z trudnymi klientami. Swobodnie porusza się w obszarach takich jak: zarządzanie, kultura organizacyjna przedsiębiorstw, ergonomia i metody nauczania.


Pierwsze kroki w pracy z grupą stawiała jako asystent w Pracowni Technik Wizualnych podczas studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.


Doświadczenie to ugruntowała prowadząc szkolenia wewnętrzne. Preferuje kontakt 1 na 1, prowadzi rożne rodzaje coachingu jak coaching biznesu i life coaching, które są od siebie rożne ale w niektórych aspektach bardzo się zazębiają.

 
Lubi odkrywać tajniki zdrowego trybu życia. Interesuje ją zdrowe żywienie i sposoby radzenia sobie ze stresem. Chętnie oddaje się medytacji i jodze, które są ciągłym zmaganiem się z duszą i ciałem.

 
Coaching dla niej to znalezienie dostępu podczas rozmowy do takiej energii, która pobudza, popycha i porusza klienta do działania.

 

strony www cms.com.pl